Bine ati venit pe Rdics !
Bun Venit

RdiCs.Idle.Ro -- Server cstrike 16 Steam/Nonsteam By BLOW --

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
<<< RdiCs.Idle.Ro >>>Server Counter strike 1.6 Steam/Nonsteam international By BLOW

Distribuiţi | 

Surprins de pasivitatea unui admin !

In jos 
AutorMesaj
*20CM*Just^Me*

Puncte : 3
Data de inscriere : 07/04/2010

MesajSubiect: Surprins de pasivitatea unui admin !   Mier Apr 07, 2010 11:59 am

Salut tuturor celor care ma cunosc si nu numai !

Am revenit dupa ceva vreme , am fost plecat !

Am incercat sa ma loghez de pe contul facut prima oara insa am uitat parola, rog ownerul sa imi stearga acel cont, il pastrez pe acesta!

Dupa cum am mai spus si prima oara, imi place serverul vostru, la inceput am luat 3,4 Destroy , fara motiv, pana la urma v-ati convins ca nu joc codat! Sunt mereu steam on , plus ca joc la sunet ( casti ) !

Azi, 7 aprilie 2010 , pe server eram vreo 3,4, intra Vyrus cu wall ( imi pare rau ca nu i-am facut demo ), i-am spus ca are wall, a negat, a verificat daca sunt admini ( /admin ) , a iesit de pe server si a intrat din nou, de data asta a avut scor foarte prost ! A vazut ca mi-am dat seama de wall, am 7 ani la activ de CS plus pe serverul meu alti 4 de GOD, in acest timp am invatat sa cunosc codatii , ii "miros repede" ... Sunt cu ochii pe tine !

Motivul pentru acest topic este ca pe server se afla , sau inca se afla un codat, cu nick-ul "~", avea aim, adminul Reeker nu facea nimic, juca linistit cu acel codat in echipa, i-am atras atentia dar nimic! S-a facut team ballance, Reeker a fost mutat in echipa adversa, atunci a intrat si el pe spectator si ... nimic ... a lasat acel codat sa se joaca linistit !

Vreau sa joc din ce in ce mai mult pe serverul vostru si sa imi pot lua slot iar mai apoi cine stie si admin ! Insa m-a deranjat pasivitatea lui Reeker, daca esti admin trebuie sa iei masuri, trebuie sa te comporti ca atare !

Aveti aici atasat demo !

Multumesc, o zi buna !

rapidshare.com reeker.dem.html
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Swordfish
Administrator

Puncte : 72
Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 31
Localizare : Buhusi/Bacau

MesajSubiect: Re!   Mier Apr 07, 2010 2:54 pm

O sa se ia masuri in legatura cu adminul,Reeker.
Nu o sa ramana nimeni nepedepsit.
Indiferent ca e admin ...sau un simplu jucator(codat).
Cu Reeker,o sa vorbesc,personal,daca nu isi face treaba de admin,ADMIN OFF.
Cat despre Vyrus,data viitoare, Demo ...no offense,dar...asa e cel mai bine.
Pana atunci .... TC and HF!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.rdics.forumers.ro

Surprins de pasivitatea unui admin !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bine ati venit pe Rdics ! :: Server Counter Strike de tip clasic :: Reclamatii-
Mergi direct la: